O nás

Tradícia a skúsenosť na podporu chladenia a klimatizácie

O nás…

Firma Schiessl, s.r.o bola založená v roku 2006 a od tej doby prešla prudkým vývojom. Behom krátkej doby sa stala jedným z najvýznamnejších dovozcov a predajcov komponentov v Slovenskej republike

Schiessl, s.r.o. je súčasťou skupiny firiem Schiessl, ktorých koncernová centrála sa nachádza v Mníchove. Naším nosným sortimentom sú dodávky komponentov a zariadení pre chladiacu techniku , klimatizáciu a klimatizáciu dopravných prostriedkov a osobných automobilov.

Spoločnosť Robert Schiessl, GmbH bola založená v Mníchove v roku 1924 a v súčasnej dobe je nejstaršou, obchodne činnou, veľkoobchodnou firmou v oblasti komponentov pre chladiacu techniku v kontinentálnej Európe. Pobočky firmy sa nachádzajú v Rakúsku, Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Bielorusku a taktiež na Ukrajine a Slovensku. Veľkosťou obratu a počtom pobočiek sa koncern Schiessl radí na jedno z prvých miest medzi odbornými veľkoobchodmi v Evrópe. Skladom je vedených asi 17 000 položiek od viac než sto dodávateľov z celého sveta. S centrálnym skladom v Nemecku sú jednotlivý pobočky počítačom prepojené, čo umožňuje rýchlu dostupnosť tovaru a flexibilnú obsluhu zákazníka.

V súčasnej dobe patrí Schiessl, s.r.o medzi nejdynamickejšie rozvíjajúce sa firmy na domácom trhu chladiacej techniky, klimatizácie a autoklimatizácie.

■ Ponúkame najširší rozsah komponentov , kompresorov, výparníkov, riadiacej automatiky a ostatných dielov potrebných pre stavbu chladiacecho alebo klimatizačného zariadenia a náhradných dielov pre chladenie, klimatizáciu a autoklimatizáciu na domácom trhu.

■ Naši dodávatelia sú renomovaní svetoví výrobcovia.

■ Podporujeme našich obchodných partnerov v prípadných technických problémoch z vlastných alebo koncernových databáz a informácií.

■ Vo všetkých našich činnostiach sa snažíme chovať tak, aby sme v čo nejmenšej miere znečisťovali naše životné prostredie.

■ V oblasti chladív a teplonosných látok sme vybavení programami pre správnu voľbu
chladív od ich výrobcov.

■ Spolupracujeme s renomovanými projektantami v odbore chladenia a klimatizácie.

Schiessl
Schiessl s.r.o. - chladenie, klimatizácie, autoklimatizácie, tepelné čerpadlá.
Praha, Brno, Ostrava, Cheb, Plzeň, Nové Zámky
info@schiessl.sk
www.schiessl.sk
FIRMA
PRODUKTY
PODPORA
E-SHOP
HOME Schiessl
ZAŠLITE NÁM DOPYT

Created by © 2014 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & Chabera webdesign